مراکزتخفیف باتیلالند


خدمات رفاهی درمانی باتیلالند

 باتیلالند فروشگاه اینترنتی سازمانها و مجامع متمرکز درنظر دارد تا با توسعه کانال‌های ارتباطی خود با مشتریان، ارتباط عمیق‌تری فراتر از عملیات فروشگاههای اینترنتی کشور ایجاد کند. این همان شیوه‌­ای است که فروشگاههای معروف و معتبر دنیا همچون آمازون، وال مارت، علی بابا و...  برای ایجاد ارتباطی موثرتر با مشتریان‌شان انتخاب کرده‌­اند.


خدمات رفاهی درمانی باتیلالند شاملِ خدمات مسافرتی، رستوران وکافی شاپ، مراکز درمانی و تفریحی، فروشگاههای معتبر و بزرگ سطح شهرو...، امکاناتی متناسب با سبک زندگی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد.تعامل  فروشگاه باتیلالند و شرکت پرداخت الکترونیک بانک سامان

 باتیلالند با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک بانک سامان و برترین برندها و فروشگاه‌های کشور، تجربه خریدی لذت‌بخش را فراهم کرده است. این فروشگاهها شامل برندهای صاحب نام، فروشگاه­‌های شناخته‌شده و مراکز عرضه‌کننده اجناس خاص و لوکس هستند که در کنار عرضه محصولات روز دنیا، تخفیفات و شرایط ویژه‌ای را برای شما مشتریان درنظر گرفته‌اند.


شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ)


شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با هدف ارائه راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک و با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ايجاد شبکه فراگير پذيرندگان کارت در تیر ماه سال 82 آغاز به کار کرد. این شرکت موافقت اصولی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را در سال 1383 و مجوز قطعی فعالیت خود را را در تاریخ 06/07/1384 از سوی این مرجع دریافت نمود. فعالیت پرداخت الکترونیک سامان در حوزه پرداخت‌های اینترنتی از فروردین ماه سال 1383 آغاز شد و این شرکت به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشور، ابزارهای پرداخت غیرحضوری را در اختیار متقاضیان قرار داد.شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با ایجاد ساختاری بر پایه تکنولوژی‌های جدید، انواع ابزارهای پرداخت حضوری و غیر حضوری را در انواع بازارهای تجارت الکترونیک ارائه داده و یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و پیاده سازی پروژه های دولت الکترونیک و ارائه راه حل‌های خاص به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ به شمار می‌رود. برخی افتخارات سامان کیش بشرح ذیل می باشد:

افتخارات

 *    نخستین ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشور از سال ۱۳۸۳

 *      درایران USSD   اولین ارائه کننده سرویس پرداخت با تلفن همراه با استفاده از تکنولوژی

 *     دارنده تقدیرنامه ۳ستاره تعهد به تعالی سازمانی

 *     پیشرو بازار در حوزه پرداخت های اینترنتی با داشتن بیشترین سهم تراکنش و پذیرنده در کشور

 *   کسب رتبه ۲۳ از نشریه معتبر نیلسون ریپورت بین ۱۵۰ شرکت PSP دنیا در سال

   *  کسب رتبه 34 شرکت های PSP جهان


شرایط استفاده

برای استفاده از مراکز تخفیفی سطح شهر لازم است با عضویت و خرید از سایت فروشگاه باتیلالند، مشتری باتیلالند شده تا علاوه بر استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی با ثبت کارتهای بانکی خود از مراکز تخفیف ذیل استفاده نمایید. با پرداخت از طریق کارت و استفاده از درگاه بانک سامان در مراکز طرف قرارداد، تخفیفات به ‌صورت خودکار لحاظ می‌شود. 

شایان ذکراست با ارسال مشخصات فروشگاه¬‌های موردعلاقه خود به آدرس cc@batilaland.com آن‌ها را به ما معرفی کنید تا اقدامات لازم برای عقد قرارداد و افزودن آن‌ها به فهرست فروشگاه‌های طرف قرارداد با پرداخت الکترونیک بانک سامان انجام شود.  


مزایای کارت تخفیف خرید برای مشتریان
* حق عضویت کارت خرید50 هزارتومانی شرکت پرداخت الکترونیک بانک سامان برای مشتریان فروشگاه باتیلالند رایگان است .

* شرط عضویت سازمانی شرکت پرداخت الکترونیک بانک سامان  برای مجامع متمرکز توسط فروشگاه باتیلالند امکان پذیر است.

* امکان عضویت فروشگاههای مورد علاقه سازمانها و مجامع متمرکز پس از بررسی همکاری با آنها.

*کاهش هزینه در مراکزی که امکان دریافت تخفیف از آنها وجود ندارد. همچون رستوران‌ها، مراکز پزشکی، مراکز ورزشی، مراکز تفریحی، مراکز بیمه و…

با تهیه کارت تخفیف خرید شما دارنده یک کارت تخفیف   

خودرویی+پزشکی+تفریحی+رستورانی+ورزشی+بیمه ایی+ فروشگاهی+آموزشی+زیبایی و... شد اید.

افزایش قدرت خرید‌ و کاهش هزینه‌های جاری خانواده تا 30 درصد در سال.

بهترین هدیه، کمک غیرنقدی و عیدی به عزیزان، دوستان و همکاران.

دریافت بالاترین میزان تخفیف بدون بحث و گفتمان.

استفاده از مراکز گلچین‌ شده در کمترین فاصلة زمانی و خریدی امن با نازل‌ترین بها.