روشهای بازگرداندن سفارش

باتیلا لند، فروشگاه اینترنتی سازمانها و مجامع متمرکز در راستای ایجاد وفاداری مشتریان و حفظ رضایت‌مندی آنان، فعالیتی به نام برگشت از فروش را در واحد امور مشتریان طراحی نموده، برگشت از فروش خدمتی است که در جهت تسهیل و تسریع و همچنین ارائه خدمات بهتر به مشتریان ارائه می‌گردد.

برگشت از فروش عبارت است از: کالایی که به دلایل مختلف از جمله کیفیت، قیمت، اشتباه در بارکد، تغییر تصمیم مشتری و غیره توسط مشتری برگشت داده می‌شود.


حالات مختلف بازگشت کالا و نحوه انجام آن:1-     به دلیل اشتباه از طرف فروشگاه (در هر مرحله از پروسه ارسال).

در این حالت در اولین فرصت پیک باتیلالند با همراه آوردن کالای صحیح به شکل کاملا رایگان، نسبت به تعویض کالای اشتباه با کالای صحیح اقدام می‌نماید.


2-  به دلیل انصراف از سوی مشتری بعد از تحویل کالا.

با هماهنگی مشتری،  فروشگاه در اسرع وقت نسبت به دریافت کالا و عودت مبلغ اقدام می‌نماید.


توجه مهم- درمورد محصولات غذایی مانند آجیل و شیرینی توجه کنید:

  امکان بازگردانی محصولات غذایی نیز به دلیل رعایت مسائل بهداشتی وجود ندارد. تنها در صورت مغایرت محصول با آنچه در فروشگاه اینترنتی باتیلالند نشان داده شده و در صورتی که کالا از حالت اولیه خود خارج نشده امکان بازگشت وجود دارد.


3-  به دلیل انصراف از سوی مشتری قبل از تحویل کالا.

 با هماهنگی مشتری فروشگاه در اسرع وقت نسبت به عودت مبلغ اقدام می‌نمایدبعبارتی اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات باتیلالند (شماره تلفن 88323089-021  اطلاع داده شود.


4- به دلیل مشکلات کالا از قبیل معیوب بودن و بی کیفیتی آن.

 در این حالت در اولین فرصت پیک باتیلالند با همراه آوردن کالای سالم و بدون اخذ هزینه، نسبت به تعویض کالای معیوب و بی کیفیت  اقدام می‌نماید.