سازمان

هوشمندانه خریدکن، زندگی بهتری داشته باش

درباره ما

درباره ما

 

اگر بخواهیم  اختصاصی برایتان بازگو کنیم  کلمه تیلا  در لغت به معنای چرخ ریسندگی می باشد .

و باتیلالند نمادی از سرزمین  فناوری ها ی نوین است  که آرامش، آسودگی و رفاه برای مردم عزیزمان می باشد .

اولین روزهای حیات و افتخار خدمات رسانی به شما عزیزان و خلق ایده باتیلالند به بهار 1394 همزمان با انفجار هم جانبه استفاده از اینترنت و نفوذ شبکه های اجتماعی در زندگی شهروندان ایرانی باز میگردد.

 

 

افزایش دغدغه های روزمره، زمان اندک اعضای خانواده برای در کنار هم بودن، ترافیک شدید، آلودگی هوا و به دنبال اینها استقبال فزاینده شهروندان از خریدهای اینترنتی از یک طرف و افزایش مستمر قیمت مایحتاج زندگی از طرف دیگر، ما را برآن داشت تا بستری را به منظور ارائه محصولات با کیفیت با قیمت-های منصفانه به صورت اینترنتی فراهم آوریم.

کیفیت ما، عملکردمان در طی این چند سال فعالیت و ضمانت بی قید و شرط محصولات ارسالی  باتیلالند ؛ باعث شده است که قیمت های منصفانه و رقابتیِ ما ناشی از حذف واسطه گری و دریافت محصولات از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان اصلی باشیم . بر این اساس آرمان ما در فروشگاه اینترنتی باتیلالند، آسودگی شما از طریق تحویل رایگان تمامی مایحتاج زندگی با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب است

 

بیشترین تمرکز ما در مجموعه باتیلالند  برای ارائه خدمات به دو گروه می باشد:

 

  1.   مشتریانی که شاغل در یک سازمان یا شرکت هستند و بواسطه قراردادی که بین باتیلالند و سازمان متبوع ایشان منعقد می گردد از مزایا و خدمات سایت بهره مند میگردند.
  2.  مشتریانی که ساکن درشهرکها و مجامع متمرکز هستند (همچون مجموعه اکباتان، آپادانا و ...). دلیل این انتخاب اولاً حفظ شأن و جایگاه اجتماعی منحصربفرد شما عزیزان بواسطه توجه ویژه به نیازهای روزمره شما و ثانیاً کاهش هزینه­های حمل و تحویل سفارش (که بخش قابل توجهی از هزینه نهایی خریدهای اینترنتی را به خود اختصاص می دهد) است.

شما دوستان عزیز با عضویت در باتیلالند و اولین خرید ضمن اطمینان از کیفیت بالا، قیمت مناسب و تحویل رایگان، می‌توانید از تخفیف های باورنکردنی ما در استفاده از مراکز خدماتی رفاهی طرف قرار داد بهره مند شوید.

 

 

باتیلالند با کادری مجرب و مدیریت با کیفیت قصد دارد در راستای درخواست ها و خواسته های شما عزیزان بهترین هارا در اختیاران شما قرار دهد از این رو در نظر دارد در کنار این ها بعضی خدمات ویژه در اختیار و تخفیف هایی در اختیار همه عزیزان و افرادی که جز دو گروه بالا ذکر شد قرار دهد.

نکته :

به این ترتیب که پس از ثبت درخواست شما برای استفاده از این خدمات، بانک سامان (بعنوان یکی از شرکای تجاری باتیلالند) بدون نیاز به مراجعه حضوری ،زمینه را برای صدور سِپ کارت (در صورتیکه مشتری سازمانی ما باشید) و یا فعال-سازی امکان استفاده از خدمات رفاهی بر روی کارت بانکی مدنظر شما (در صورتیکه مشتری شهرک ها و مجامع متمرکز ما باشید) آماده میسازد.

پس به یاد داشته باشید که در باتیلالند، شما صرفاً یک خرید اینترنتی انجام نمیدهید؛ شما آسودگی و آرامش را به خود و اطرافیانتان هدیه میدهید.


با ما باشید
بیایید با کیفیت زندگی کنیم.
«آرمان ما، آسودگی شماست»