سازمان

هوشمندانه خریدکن، زندگی بهتری داشته باش

حریم خصوصی

باتیلالند اطلاعاتی را که مشتریان گرامی در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند.این فروشگاه اینترنتی از حریم شخصی مشتریان دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی مشتریان ارجمند می‌کوشد.

شرایط و قوانین

 همراه گرامی، احتراما به استحضار می‌رساند به منظور استفاده بهینه از فروشگاه باتیلالند خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و مد‌نظر قرار دهید. ثبت نام در سایت باتیلالند و استفاده از خدمات آن به این معنی است که شرایط و قوانین ذیل را پذیرفته و از آن آگاه می‌باشید، شایان ذکر است شرایط و قوانین جدید مندرج در این بخش، همواره جایگزین کلیه مندرجات گذشته محسوب می‌شوند.

قوانین عمومی:

تمامی اصول،روش‌های جاری و فرآیندهای سامانه باتیلالند مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران،قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. فروشگاه باتیلالند، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمرا به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع مشتریان و همراهان عزیز نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.