درباره ما


تیلا درلغت چرخ ریسندگی است و باتیلالند نمادی از سرزمین فناوریهای نوین است که آرمانش،آسودگی و رفاه برای مردم میهن عزیزمان می باشد  . اولین روزهای حیات باتیلالند و در واقع شکل­ گیری ایده اولیه ایجاد آن به بهار 1394 همزمان با انفجار هم­ه جانبه استفاده از اینترنت و نفوذ شبکه ­های اجتماعی در زندگی شهروندان ایرانی باز می­گردد. افزایش دغدغه­ های روزمره، زمان اندک اعضای خانواده برای در کنار هم بودن، ترافیک شدید، آلودگی هوا و به دنبال اینها استقبال فزاینده شهروندان از خریدهای اینترنتی از یک طرف و افزایش مستمر قیمت مایحتاج زندگی از طرف دیگر، ما را برآن داشت تا بستری را به منظور ارائه محصولات با کیفیت با قیمت­های منصفانه به صورت اینترنتی فراهم آوریم.

گواه کیفیت ما، عملکردمان در طی این چند سال و ضمانت بی قید و شرط محصولات ارسالی؛ و قیمت­های منصفانه و رقابتیِ ما ناشی از حذف واسطه­ گری و دریافت محصولات از تولید کنندگان و تأمین­ کنندگان اصلی است. بر این اساس آرمان ما در فروشگاه اینترنتی باتیلالند، آسودگی شما از طریق تحویل رایگان تمامی مایحتاج زندگی با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب است.


تمرکز ما بر ارائه خدمات به دو گروه از مشتریان است:

الف) مشتریانی که شاغل در یک سازمان یا شرکت هستند و بواسطه قراردادی که بین باتیلالند و سازمان متبوع ایشان منعقد می گردد از مزایا و خدمات سایت بهره­ مند می­گردند.

 ب) مشتریانی که ساکن در مجامع متمرکز هستند (همچون مجموعه اکباتان، آتی­ساز، آپادانا و ...). دلیل این انتخاب اولاً حفظ شأن و جایگاه اجتماعی منحصربفرد شما عزیزان بواسطه توجه ویژه به نیازهای روزمره شما و ثانیاً کاهش هزینه­های حمل و تحویل سفارش (که بخش قابل توجهی از هزینه نهایی خریدهای اینترنتی را به خود اختصاص می دهد) است.

شما دوستان عزیز با عضویت در باتیلالند و اولین خرید ضمن اطمینان از کیفیت بالا، قیمت مناسب و تحویل رایگان، می‌توانید از تخفیف­های باورنکردنی ما در استفاده از مراکز خدماتی- رفاهی طرف قرار داد بهره­مند شوید. به این ترتیب که پس از ثبت درخواست شما برای استفاده از این خدمات، بانک سامان (بعنوان یکی از شرکای تجاری باتیلالند) بدون نیاز به مراجعه حضوری، زمینه را برای صدور سِپ کارت (در صورتیکه مشتری سازمانی ما باشید) و یا فعال­سازی امکان استفاده از خدمات رفاهی بر روی کارت بانکی مدنظر شما (در صورتیکه مشتری مجامع متمرکز ما باشید) آماده می­سازد. پس به یاد داشته باشید که در باتیلالند، شما صرفاً یک خرید اینترنتی انجام نمی­دهید؛ شما آسودگی و آرامش را به خود و اطرافیان­تان هدیه می­­دهید.

جدید ترین کالاها